Вивіски та таблички

Завдяки сучасним матеріалам, які використовують фахівці УКРДИСПЛЕЙ, світлодіодні та неонові вивіски можна розташовувати не лише на вулиці, а й у приміщенні.

Види підсвічування вивісок: 

– Фронтальне. Світло проникає через передню частину вивіски, світлодіоди встановлюють на задній поверхні рівномірно;

– Контражурне. Непрозора лицьова поверхня, вивіска встановлюється на деякій відстані від фасаду чи стіни. Світлодіоди розміщуються у вивісці таким чином, що навколо рекламного виробу створюється ореол світла та виникає відчуття невагомості на площині (так звана контурна підсвітка)

– Динамічне. Світлодинамічні вивіски харакеризуються не лише зміною кольорів, а й режимами підсвічування. Найпопулярніший тип — RGB вивіска.

Ми завжди звертаємо увагу на табличку або вивіски, шукаючи потрібну інформацію. Тому дуже важливо, щоб вони привертали до себе увагу і допомагали нам у пошуках інформації. Вивіска та таблички бувають різні за значенням та призначенням:

  • фасадні;
  • адресні;
  • рекламаційні тощо.

Табличка або вивіска може нести не тільки інформацію, але й рекламу, тому важливо, щоб дизайн таблички був грамотно розроблений професіоналами з урахуванням всіх потреб та збільшував Ваш прибуток.

Потрібен індивидуальний розрахунок?

Будь ласка, заповніть форму зворотнього зв'язку і наші менеджери
проконсультують Вас по всім питанням.